ATRASKITE PASAULĮ IŠ NAUJO NOVATORIŠKO „CARL ZEISS“ REGOS KOREKCIJOS METODO DĖKA

Daugelis nešiojančių akinius ar kontaktinius lęšius yra pagalvoję, koks gyvenimas būtų jų atsikračius. Pasiekimams regos korekcijos lazeriu srityje nuolat tobulėjant, mes galime jums tai pasiūlyti. Novatoriška ir ypač sparti femto sekundžių lazerinė technologija žymi naujų inovacijų etapo pradžią.

Naujos technologijos „LASIK“ procedūrą padarė dar patogesnę ir tikslesnę — pirmą kartą atsirado galimybė šią operaciją atlikti visiškai be jokių mechaninių įrenginių ir pjovimo įrankių. Dabar ši technologija suteikia galimybę gydyti pacientus, kuriems anksčiau ši opeacija buvo neįmanoma dėl pernelyg plonos ragenos arba per daug stipraus regėjimo defekto.

Konsultacijos dėl lazerio regos korekcijos

Mūsų klinika taip pat siūlo išsamią diagnostikos ir gydymo pagalbą!

„FEMTO-LASIK“ – GYVENIMAS BE AKINIŲ VOS UŽ KELETO ŽINGSNIŲ

„Femto-LASIK“: viena iš šiuolaikinių su lazeriu atliekamų procedūrų. Femto lazerio technologija yra dar saugesnė ir tikslesnė: „Carl ZEISS VisuMax“ lazerinis įrenginys yra toks tikslus, kad juo galima užrašyti savo vardą ant plaukelio. Kompiuteriu valdomo lazerinio įrenginio „Carl ZEISS MEL 90“ dėka atsikratysite akinių ir kontaktinių lęšių.

image

KAS YRA „FEMTO-LASIK“?

Femto sekundžių lazerinė technologija „LASIK“, taip pat žinoma kaip „Femto-LASIK“, yra viena iš naujausių trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo gydymo procedūrų.

Skirtingai nuo įprastosios „LASIK“ lazerinės procedūros, kai mechaniniu pjovimo prietaisu ragenoje padaromas pjūvis, naudojant „Femto-LASIK“ technologiją ragenos audinį atsargiai veikia femto sekundžių lazerio spindulys.

Kas yra femto sekundžių lazeris?

Femto sekundžių lazeris naudoja ultratrumpus infraraudonuosius impulsus. Kiekvienas lazerio impulsas trunka tik kelias femto sekundes – viena milijardoji milisekundės. Femto sekundė = 0,000000000000001 sekundžių.

Kaip veikia femto sekundžių lazeris?

Femto sekundžių lazeris mikroniniu tikslumu sutelkia energiją ragenoje anksčiau nustatytame gylyje. Kiekvienas ultratrumpas lazerio impulsas sukuria dujų burbuliuką, kuris atskiria rageną supantį audinį. Ši fizinė procedūra yra vadinama fotoatskyrimu. Tūkstančiai kompiuterio valdomų lazerio impulsų susijungia ir ragenos audinį atskiria itin tiksliai.

Ką reiškia Jums „Carl Zeiss Femto-LASIK
Precise Vision“ technologijos taikymas?

Femto sekundžių lazeris „Carl ZEISS VisuMax“ nustato naujus tikslumo standartus. Kadangi „Zeiss“ optika itin tiksli, minimali impulso lazerio energija ir impulsų dažnis leidžia lazerio spindulį nustatyti tiksliai kaip niekada anksčiau ir visiškai pagal chirurgo nustatytus parametrus.

image

*„Femto-LASIK“ – tai itin šiuolaikinė pjovimo nenaudojanti lazerinė technologija.

GRĮŽTAMASIS RYŠYS

Ką sako pacientai

AUKŠTO LYGIO REGĖJIMO KOREKCIJA:

„CARL ZEISS“ FEMTO SEKUNDŽI LAZERIO METODAS

Bet kokios galimos komplikacijos, susijusios su mechaninio pjovimo įrankių taikymu, visiškai neįmanomos.

Itin jautrios „Zeiss“ optikos dėka lazerio spindulys veikia rageną tiktai korekcijos srityje. Aplinkiniai audiniai lieka nepaliesti.

Itin didelis ragenos audinio dalies tikslumas net esant plonam ragenos sluoksniui arba stiprų regos defektą turintiems pacientams.

Palyginus su „LASIK“ metodu - dar patogesnė ir saugesnė procedūra, kadangi akiai daromas mažesnis spaudimas.

Regėjimo korekcija „Femto-LASIK“ metodu vyksta pagal modernius patobulintus algoritmus. Šis metodas padeda pasiekti geresnį regėjimo lygį nei darant tai „LASIK“ metodu.

Gerai apgalvota sistema – „VisuMax“ nauja, išgaubta kūgio forma atitinka natūralią ragenos formą ir apsaugo nuo nereikalingos apkrovos akims.

Patogumo veiksnys – „Zeiss“ gaminami du tikslūs lazeriai „VisuMax“ ir „MEL 90“ funkcionuoja kaip vieninga patogi sistema paciento paramai. Jums bus ypač patogu: „MEL 90“ ir „VisuMax“ lazerių derinys leidžia išvengti vietos keitimo įvairiuose operacijos etapuose.

Rami atmosfera - neryškus mėlynas apšvietimas procedūrų kambaryje gydomosios procedūros metu sukuria raminančią atmosferą.

image
    Kodėl mūsų regėjimas būna blogas?

    Regos defektas

  • Gerą regėjimą užtikrina idealus ragenos ir lęšio koordinavimas
  • Trumparegystė (miopija)
  • Toliaregystė (hipermetropija)
  • Astigmatizmas

Blogai matanti akis primena fotoaparatą, kuris daro neryškias nuotraukas, nes fokuso nuotolis nustatytas netinkamai.

image

Trumparegystė atsiranda tada, kai akis yra per ilga arba ragenos paviršius nelaužia šviesos tinkamai. Atvaizdas tinklainėje yra išsiliejęs, nes taškas, kuriame šviesos spinduliai susilieja, yra priešais tinklainę.

image

Toliaregystė atsiranda tada, kai akis yra per trumpa arba ragena laužia šviesos spindulius per silpnai. Atvaizdas tinklainėje yra išsiliejęs, nes taškas, kuriame šviesos spinduliai susilieja, yra už tinklainės.

image

Astigmatizmas. Ragena laužia šviesos spindulius netolygiai ir vaizdas yra iškreiptas, nes šviesos spinduliai nesusilieja tinklainėje tame pačiame taške.

image

Dažnai klausiami klausimai ir atsakymai

Prieš operaciją lazeriu, žinoma, kyla daug klausimų. Čia rasite atsakymus į svarbiausius dažniausiai klausiamus klausimus. Ši informacija negali atstoti ir nėra skirta atstoti išsamios akių gydytojo specialisto konsultacijos. Po išsamaus patikrinimo gydytojas informuos Jus, ar lazerio procedūra yra Jums tinkamas sprendimas. Žinoma, specialistas paaiškins Jums ir apie galimą riziką bei šalutinį poveikį.

Visų pirma, būtina išsamiai ištirti Jūsų akis. Svarbų vaidmenį vaidina akies ragenos storis ir optinės akių charakteristikos, o taip pat kiti individualūs akių parametrai. Jūsų lazerio procedūros specialistas išsamiai atsakys į šį klausimą.
„PRK“ lazerio procedūra pirmą kartą buvo atlikta 1987 metais, o „LASIK“ lazerio procedūra - 1990 metais. Nuo 1990-jų metų vidurio šie du metodai yra moksliškai pripažintos procedūros. Nuo tų procedūrų atsiradimo laiko diagnostikos ir lazerinės technologijos srityje padaryta pastebima pažanga.
Dauguma regėjimo defektų rūšių, kurias galima pagerinti akiniais ar kontaktiniais lęšiais, gali būti gydomos naudojant lazerį. Tačiau leistinas korekcijos lazeriu lygis gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių. Jūsų lazerio procedūros specialistas suteiks Jums tikslią informaciją, remiantis tyrimo rezultatais.
Presbiopija – tai su amžiumi atsirandantis sumažėjęs akies lęšio gebėjimas fokusuoti netoliese esančius objektus. Šio gebėjimo atkūrimas šiuo metu nėra įmanomas, net lazeriu. Novatoriškos ir veiksmingos akies ragenos plastikos programos gali pagerinti regėjimo kokybę daugeliui presbiopijos pacientų; turėtumėte aptarti Jums tinkamą lazerio procedūrą su lazerinės oftalmologijos specialistais.
Tai priklauso nuo kelių veiksnių, kurie yra susiję su diagnostika, sveikata ir amžiumi, pavyzdžiui, su tuo, kiek yra būtina koreguoti ar koks yra matuojamas ragenos storis.
Atsižvelgiant į indikacijas ir gydymo metodą, jos gali vykti tą pačią dieną arba skirtingomis dienomis.
Po operacijos galite naudoti akių lašus ir (arba) kitus vaistus, taip pat laikykitės pooperacinės priežiūros nurodymų. Pirmasis patikrinimas dažniausiai būna kitą dieną po operacijos. Tolesni patikrinimai vyksta praėjus vienam, trims ir šešiems mėnesiams bei vieneriems metams po operacijos. Toliau rekomenduojama atvykti patikrinimui kartą per metus.
Paprastai lazerinė procedūra gali būti atliekama ambulatorinėmis sąlygomis. Pacientams patariama ateiti su palydovu. Jei planuojate atvykti automobiliu, pasikvieskite kartu asmenį, kuris parveš Jus namo.
Po itin tikslios „Femto-LASIK“ procedūros regėjimo ryškumas paprastai atsistato labai greitai. Po pirmo patikrinimo specialistas Jus informuos, ar Jūs jau galite vairuoti automobilį.
Akinių nebereikės jau kitą dieną. Pilnas regėjimo atsistatymas po itin tikslios procedūros „Femto-LASIK“ trunka dvi-tris savaites, o po procedūros „PRK“ ar „LASEK“ - apie tris mėnesius.

Sužinokite, kaip gauti paslaugas akių centre pigiau:

Sužinokite daugiau

Konsultacijos dėl lazerio regos korekcijos

Mūsų klinika taip pat siūlo išsamią diagnostikos ir gydymo pagalbą!