ATRASKITE PASAULĮ IŠ NAUJO NOVATORIŠKO CARL ZEISS REGOS KOREKCIJOS METODO DĖKA

Daugelis nešiojančių akinius ar kontaktinius lęšius yra pagalvoję, koks gyvenimas būtų jų atsikračius. Pasiekimams regos korekcijos lazeriu srityje nuolat tobulėjant, mes galime jums tai pasiūlyti. Novatoriška ir ypač sparti femto sekundžių lazerinė technologija žymi naujų inovacijų etapo pradžią.

Šiandien tai tapo įmanoma, o naujos technologijos padeda pasiekti kur kas geresnių rezultatų kiekvienam pacientui. Be to, lazerinės korekcijos tapo ITIN tikslios, nes atsirado galimybė procedūras atlikti VISIŠKAI BE JOKIŲ mechaninių įrenginių ir pjovimo įrankių. Dabar femto-sekundinė technologija leidžia gydyti pacientus, kuriems anksčiau šios procedūros buvo neįmanomos dėl pernelyg plonos ragenos arba per daug stipraus regėjimo defekto.

Konsultacija dėl lazerinės korekcijos

MŪSŲ KLINIKA TAIP PAT SIŪLO IŠSAMIĄ DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO PAGALBĄ!

FEMTO LASIK – GYVENIMAS BE AKINIŲ VOS UŽ KELIŲ ŽINGSNIŲ

Femto LASIK yra viena iš šiuolaikinių lazeriu atliekamų procedūrų. Dr. Solomatino akių centre naudojami šiai dienai pažangiausi Carl Zeiss kompanijos lazeriniai įrenginiai VisuMax ir MEL90, kurie yra tokie tikslūs, kad jais galima užrašyti savo vardą ant plaukelio arba smėlio kruopelės.

image

KAS YRA FEMTO LASIK?

Femto-sekundinė lazerinė technologija yra vienas naujausių trumparegystės, toliaregystės ir astigmatizmo gydymo procedūrų variantų. Skirtingai nuo įprastos LASIK lazerinės procedūros, kai mechaniniu pjovimo įrankiu ragenoje atliekamas pjūvis, naudojant Femto LASIK technologiją ragenos audinį atsargiai veikia femto-sekundinis lazerio spindulys.

Kas yra femto-sekundinis lazeris?

Femto-sekundinis lazeris naudoja ultratrumpus infraraudonuosius impulsus. Kiekvienas lazerio impulsas trunka tik kelias femto-sekundes, tiksliau — vieną milijardąją milisekundės. Femto-sekundė lygi 0,000000000000001 sekundžių.

Kaip veikia femto-sekundinis lazeris?

Femto-sekundinis lazeris mikroniniu tikslumu sutelkia energiją ragenoje anksčiau nustatytame gylyje. Kiekvienas ultratrumpas lazerio impulsas sukuria tam tikrą burbuliuką, kuris atskiria rageną supantį audinį. Ši fizinė procedūra yra vadinama foto-atskyrimu. Tūkstančiai kompiuterio valdomų lazerinių impulsų susijungia ir ragenos audinį atskiria itin tiksliai.

Ką reiškia Precise Vision technologijos taikymas?

Femto-sekundinis lazeris įrenginys Carl Zeiss VisuMax nustato naujus tikslumo standartus. Kadangi ši technologija yra itin tiksli, lazerio spindulį galima nustayti tokiu tikslumu, kaip niekada anksčiau, absoliučiai atitinkant chirurgo parinktus nustatymus.

image

*„Femto-LASIK“ – tai itin šiuolaikinė pjovimo nenaudojanti lazerinė technologija.

GRĮŽTAMASIS RYŠYS

Ką sako pacientai

ITIN TIKSLI REGĖJIMO KOREKCIJA:

CARL ZEISS FEMTO-SEKUNDINĖ TECHNOLOGIJA

Bet kokios galimos komplikacijos, susijusios su mechaninio pjovimo įrankių taikymu, visiškai neįmanomos.

Itin jautrių Carl Zeiss lazerinių įrenginių dėka lazerio spindulys veikia rageną tik korekcijos srityje. Aplinkiniai audiniai lieka nepaliesti.

Itin didelis procedūros tikslumas net esant plonam ragenos sluoksniui arba stiprų regos defektą turintiems pacientams.

Lyginant su LASIK metodu, Femto LASIK procedūra yra dar patogesnė ir saugesnė, nes akiai daromas mažesnis spaudimas.

Regėjimo korekcija Femto LASIK metodu vyksta pagal modernius patobulintus algoritmus. Šis metodas padeda pasiekti geresnius regėjimo rezultatus nei LASIK metodu.

Gerai apgalvota sistema: VisuMax įrenginys yra naujos, išgaubtos kūgio forma, kuri atitinka natūralią ragenos formą ir apsaugo nuo nereikalingos apkrovos akims.

Patogumo veiksnys: Carl Zeiss kompanijos gaminami du tikslūs itin lazeriniai įrenginiai VisuMax ir MEL 90 funkcionuoja kaip vieninga patogi sistema, leidžianti pacientui jaustis gerai. Jums bus ypač patogu: MEL 90 ir VisuMax lazerių derinys leidžia išvengti vietos keitimo įvairiuose operacijos etapuose.

Rami atmosfera: neryškus mėlynas apšvietimas procedūros kambaryje lazerinės korekcijos metu sukuria raminančią atmosferą.

image
    Kodėl mūsų regėjimas būna blogas?

    Regos defektas

  • Gerą regėjimą užtikrina idealus ragenos ir lęšio koordinavimas
  • Trumparegystė (miopija)
  • Toliaregystė (hipermetropija)
  • Astigmatizmas

Blogai matanti akis primena fotoaparatą, kuris daro neryškias nuotraukas, nes fokuso nuotolis nustatytas netinkamai.

image

Trumparegystė atsiranda tada, kai akis yra per ilga arba ragenos paviršius nelaužia šviesos tinkamai. Atvaizdas tinklainėje yra išsiliejęs, nes taškas, kuriame šviesos spinduliai susilieja, yra priešais tinklainę.

image

Toliaregystė atsiranda tada, kai akis yra per trumpa arba ragena laužia šviesos spindulius per silpnai. Atvaizdas tinklainėje yra išsiliejęs, nes taškas, kuriame šviesos spinduliai susilieja, yra už tinklainės.

image

Astigmatizmas. Ragena laužia šviesos spindulius netolygiai ir vaizdas yra iškreiptas, nes šviesos spinduliai nesusilieja tinklainėje tame pačiame taške.

image

Dažnai užduodami klausimai

Prieš operaciją lazeriu, žinoma, kyla daug klausimų. Žemiau rasite atsakymus į svarbiausius ir dažniausiai klausiamus klausimus. Ši informacija negali atstoti išsamios akių gydytojo konsultacijos. Po išsamių tyrimų gydytojas Jus informuos, ar lazerinė korekcija yra Jums tinkamas sprendimas bei paaiškins apie galimas rizikas ir šalutinį poveikį.

Visų pirma, būtina išsamiai ištirti Jūsų akis. Svarbų vaidmenį vaidina akies ragenos storis ir optinės akių charakteristikos, o taip pat kiti individualūs akių parametrai. Po atliktų tyrimų mūsų gydytojai pasakys, kuri procedūra būtų tinkamiausia būtent Jums.
PRK lazerinė korekcija pirmą kartą buvo atlikta 1987 m., o LASIK — 1990 m. Nuo 1990-jų m. šie du metodai yra pripažinti moksliškai. Nuo tada, kai šios procedūros atsirado, iki dabar, matoma labai didelė lazerinių korekcijų pažanga.
Dauguma regėjimo defektų rūšių, kurias galima pagerinti akiniais ar kontaktiniais lęšiais, gali būti gydomos naudojant lazerinę korekciją.
Presbiopija – tai su amžiumi atsirandantis sumažėjęs akies lęšio gebėjimas fokusuoti netoliese esančius objektus. Šio gebėjimo atkūrimas šiuo metu nėra įmanomas, net lazeriu. Novatoriškos ir veiksmingos akies ragenos plastikos programos gali pagerinti regėjimo kokybę daugeliui presbiopijos pacientų; turėtumėte aptarti Jums tinkamą lazerio procedūrą su lazerinės oftalmologijos specialistais.
Tai priklauso nuo kelių veiksnių, kurie yra susiję su diagnostika, sveikata ir amžiumi, pavyzdžiui, su tuo, kiek yra būtina koreguoti ar koks yra matuojamas ragenos storis.
Atsižvelgiant į indikacijas ir gydymo metodą, jos gali vykti tą pačią dieną arba skirtingomis dienomis.
Po operacijos galite naudoti akių lašus ir (arba) kitus vaistus, taip pat laikykitės pooperacinės priežiūros nurodymų. Pirmasis patikrinimas dažniausiai būna kitą dieną po operacijos. Tolesni patikrinimai vyksta praėjus vienam, trims ir šešiems mėnesiams bei vieneriems metams po operacijos. Toliau rekomenduojama atvykti patikrinimui kartą per metus.
Paprastai lazerinė procedūra gali būti atliekama ambulatorinėmis sąlygomis. Pacientams patariama ateiti su palydovu. Jei planuojate atvykti automobiliu, pasikvieskite kartu asmenį, kuris parveš Jus namo.
Po itin tikslios Femto LASIK procedūros, regėjimo ryškumas paprastai atsistato labai greitai. Po pirmo patikrinimo specialistas Jus informuos, ar Jūs jau galite vairuoti automobilį.
Akinių nebereikės jau kitą dieną. Visiškas regėjimo atsistatymas po itin tikslios Femto LASIK procedūros trunka 2-3 savaites, o po PRK ar LASEK procedūrų — apie 3 mėnesius.

Sužinokite, kaip gauti paslaugas akių centre pigiau:

Sužinokite daugiau

Konsultacija dėl lazerinės korekcijos

MŪSŲ KLINIKA TAIP PAT SIŪLO IŠSAMIĄ DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO PAGALBĄ!