Blog

spalio 22, 2020

Military LASIK — karinis saugumo ir patikimumo standartas

Šiuolaikinių technologijų dėka, regėjimo korekcijos lazeriu tapo prieinamos daugeliui. Taikydami naujausius korekcijos lazeriu metodus, patyrę gydytojai regėjimo aštrumą atstato neskausmingai ir nerizikuodami. Tai svarbu visiems, bet ypač tokiai pacientų kategorijai, kurių gyvenimas, karjera ir saugumas priklauso nuo jų regėjimo. Tai — kariškiai, gelbėtojai, pilotai, povandeninių laivų jūreiviai, policijos pareigūnai ir kiti specialistai, kuriems gresia didesnė akių sužalojimo rizika.

Trumparegystė ar astigmatizmas tampa rimta kliūtimi karinei tarnybai ir įvairių jėgos reikalaujančių darbų atlikimui. Karinis pasirengimas ir tolesnė karjeros plėtra šioje srityje tiesiogiai priklauso nuo žmogaus fizinių savybių, o regėjimo kokybė yra vienas iš lemiančių veiksnių. Atsižvelgiant į tai, kad kartais darbo sąlygos (slėgio ir temperatūros skirtumai, lauko sąlygos, nesvarumo būsena ir kt.) neleidžia naudoti akinių ir kontaktinių lęšių, korekcija lazeriu tampa vieninteliu būdu įveikti diskriminaciją profesijoje.

Kariškiai pirmenybę teikia Super LASIK regos korekcijos metodui, atliekamam femtosekundiniu lazeriu, kuris atitinka šiuolaikinius karinius standartus, pagrįstus geriausiais mokslo laimėjimais. Šis metodas užtikrina taip trokštamus rezultatus ir galimybę greitai grįžti į darbą. Military LASIK (pavojingų profesijų lazerinė korekcija) ekspertų buvo pripažinta saugiu ir veiksmingu regėjimo korekcijos metodu, kuris yra priskirtas JAV kariuomenei, pilotams bei astronautams.

Regos korekcija lazeriu keičia tūkstančių žmonių gyvenimą, kurie kitu atveju dėl refrakcijos problemų būtų tiesiog neįtraukti į karinę tarnybą. 25-iems procentams JAV karinių oro pajėgų mokymo pilotų buvo atlikta lazerinė regėjimo korekcija, kuri leido jiems baigti mokymus daug greičiau negu kitiems. Be to, 70 procentų visų kandidatų, kurie netapo JAV karinio jūrų laivyno pilotais ir buvo atmesti dėl trumparegystės, dabar turi visas galimybes rinktis karjerą šioje srityje dėl pažangos lazerinėje akių chirurgijoje.

Regos korekcijos procedūra pašalina daugelį kliūčių, trukdančių vyrams ir moterims eiti tam tikras pareigas kariuomenėje, jeigu jie yra anatomiškai tinkami korekcijai ir nenustatoma jokių kontraindikacijų. Military LASIK padeda jiems ne tik geriau atlikti savo darbą, bet ir gerina jų gyvenimo kokybę.

Dr. Solomatino akių klinika ilgą laiką bendradarbiauja su Latvijos nacionalinėmis ginkluotosiomis pajėgomis ir atlieka lazerinę regėjimo korekciją karinių misijų dalyviams. Mūsų klinikoje civilių specialistams taip pat siūlomi regos korekcijos lazeriu kariniai saugumo ir patikimumo standartai.

Military LASIK technologija atitinka aukščiausius ginkluotųjų pajėgų standartus visame pasaulyje, nes greitai atkuria regėjimą, padidina kontrasto ryškumą ir pagerina regėjimo kokybę. Pacientų reabilitacija po LASIK korekcijos užtrunka daug trumpiau, nei, pavyzdžiui, po PRK regos korekcijos, kuomet visiškai atsigaunama tik po 3-4 mėnesių.

Tyrimų rezultatai parodė, kad LASIK turi tik visiškai minimalią komplikacijų riziką, tuo tarpu po PRK gali atsirasti reikšmingų regėjimo pokyčių dideliame aukštyje, pacientus gali akinti ryški šviesa, ragenos forma gali tapti netaisyklinga, ir kt.

Siekdami nuspėjamų ir stabilių regos korekcijos lazeriu rezultatų, Dr. Solomatino akių klinikos gydytojai atlieka išsamų diagnostinį tyrimą, kiekvienam pacientui sukurdami individualų korekcijos planą, pagrįstą asmeniniais paciento akių optiniais parametrais. Klinikos oftalmologai teikia pacientui visą dominančią informaciją apie pasirengimą ir operacijos eigą, kad būtų užtikrintas idealus regėjimas ir saugumas.

Dr. Solomatino akių klinikoje visų tipų lazerinės regos korekcijos atliekamos naudojant moderniausią įrangą, įsigytą iš JAV ir Vokietijos. Naujoviškos technologijos užtikrina saugumą lazerinės korekcijos metu bei patikimą rezultatą po jos atlikimo.

Užsiregistruokite pas mūsų oftalmologus konsultacijai ir tyrimams jau šiandien ir sužinokite, kuris regos korekcijos lazeriu metodas yra tinkamiausias būtent Jums!

Blogas
About maksims_dr15