• PRESBYOND Laser Blended Vision
  lazerinė procedūra

  Akimirka, kai pradėsite gerai matyti ir į tolį, ir iš arti.
  Būtent dėl to mes ir stengiamės.

 • PRESBYOND Laser Blended Vision
  lazerinė procedūra

  Akimirka, kai pradėsite matyti gerai ir arti, ir toli.
  Būtent vardan to mes ir stengiamės.

 • PRESBYOND Laser Blended Vision
  lazerinė procedūra

  Akimirka, kai pradėsite matyti gerai ir arti, ir toli.
  Būtent vardan to mes ir stengiamės.

 • PRESBYOND Laser Blended Vision
  lazerinė procedūra

  Akimirka, kai pradėsite matyti gerai ir arti, ir toli.
  Būtent vardan to mes ir stengiamės.

shape

Technologija PRESBYOND® Laser Blended Vision

icon

Pagerina regėjimą ir veiksmingai kovoja su senatvine toliaregyste.

icon

Suteikia galimybę atsikratyti akinių derinant saugumą, operacijos tikslumą, pasiekiant geriausią regėjimą.

icon

Šiuo metu technologija PRESBYOND Laser Blended Vision yra pasaulyje pirmaujanti su senėjimu susijusiais regėjimo pokyčiais kovojančių lazerinių procedūrų tarpe.

icon

Technologija PRESBYOND Laser Blended Vision puikiai tinka 40-60 metų amžiaus pacientams.

icon

Patogiai apjungia individualios lazerinės procedūros planavimo komfortą ir puikius Carl Zeiss lazerinių įrenginių rezultatus.

Konsultacijos dėl
lazerio procedūros

name
email
cell

Kontaktai:
Adresas: Elizabetes 75 – 2 aukštas, Ryga, Latvija

Registratūros numeris:
+370 68 621 838
Registratūros numeris (LV):
+371 20 016 968, +371 67 217 317
El. paštas: [email protected]

image

Tinka daugumai pacientų

PRESBYOND Laser Blended Vision metodas pasižymi kur kas geresniais rezultatais nei įprasti su amžiumi susijusių regėjimo pablogėjimų gydymo metodai. Šis metodas tinka net 97% visų regėjimo pablogėjimų dėl amžiaus ligų gydymui (palyginimui – kitos technologijos gydo 59–67%). Tai — puikus regos koregavimo metodas, tinkantis tiek trumparegiams, tiek ir toliaregiams. Be to, šis metodas yra veiksmingas ir gydant astigmatizmą.

Konkurencinis pranašumas

PRESBYOND Laser Blended Vision korekcija atliekamaa Carl Zeiss sukurtais itin tiksliu MEL90 lazeriniu įrenginiu ir diagnostikos įrenginiu CRS-Master. Dauguma pacientų pastebi, kad skaityti be akinių gali jau tą pačią dieną po korekcijos.

image
icon

Naudojant PRESBYOND Laser Blended Vision metodą, parametrai kiekvienai akiai parenkami individualiai. Taip užtikrinamas puikus regėjimo ryškumas tiek trumparegiams, tiek ir toliaregiams. Skirtingai nuo įprastų regėjimo korekcijos metodų, PRESBYOND Laser Blended Vision taip pat užtikrina gerą regėjimą ir pereinamojoje zonoje.

icon

PRESBYOND Laser Blended Vision metodas puikiai tinka pacientams, kurie nori išsigydyti senatvinį regos pablogėjimą.

icon

PRESBYOND Laser Blended Vision yra patikrintas ir veiksmingas regėjimo korekcijos metodas, kuris tinka koreguoti dioptrijas nuo -8,0 D iki +2,0 D, įskaitant pacientus su astigmatizmu iki -2,0 cyl.

image

Standartinės lazerinės procedūros veikimo principas
(„monovizijos“ technologija)

Dažniausiai, kai pacientui atsiranda problemos ir jis gerai nebemato netoliese esančių objektų, stipresnė akis koreguojama taip, kad būtų galima maksimaliai ryškiai matyti toli esančius objektus. Kita akis koreguojama taip, kad būtų galima matyti arti esančius objektus, paliekant pacientui apie -3,0 D regėjimą. Tokiu būdu viena akis naudojama žiūrėti į tolį, o kita - skaityti. Galutinis rezultatas - paciento smegenys vienu metu turi apdoroti du skirtingo tikslumo atvaizdus. Moksliniai tyrimai parodė, kad tik apie 60 % pacientų įstengia sėkmingai apjungti abu atvaizdus ir pasiekti ryškų binokuliarinį regėjimą tiek iš arti, tiek ir į tolį. Po šios procedūros pacientams išlieka nekoreguotas skirtumas vidurinėje zonoje, dar vadinamoje „neryškiąja zona“. Be neryškaus atvaizdo, pacientui gali atsirasti ir kitų šalutinių poveikių, pavyzdžiui, kontrasto ir stereoskopinio regėjimo ryškumo sumažėjimas. Pacientams reikia daugiau laiko priprasti prie dviejų atvaizdų sujungimo į vieną. Įprasta monovizija yra kompromisų reikalaujantis korekcijos metodas, kuris daugeliui pacientų yra nepriimtinas.

image

Metodas PRESBYOND Laser Blended Vision

Naujas, fiziologiškai optimizuotas lazerinės korekcijos metodas. Juo pasiekiami geriausi rezultatai pacientams, kuriems atliekama senatvinio regėjimo pablogėjimo korekcija. Panašiai kaip įprastos lazerinės korekcijos procedūros atveju, stipresnė akis koreguojama taip, kad matytų gerai maksimaliai į tolį, o kita akis koreguojama paliekant mažą minusą iki -1,5 D. Dėl to dar labiau pagerėja abiejų akių gilumo pojūtis. Ruošiantis šiai lazerinės korekcijos procedūrai naudojama itin pažangūs lazeriniai įrenginiai, kurie padeda sužinoti delikačiausius akies optinius parametrus, įskaitant vadinamąjį bangos paviršių, ir juos koreguoti. Paprasčiau tariant, įrenginys nuskaito unikalų abiejų akių optinį „pėdsaką“, kuris, savo ruožtu, yra naudojamas ruošiant regos koregavimo programą. Kiekvienam pacientui sudaromas visiškai individualus gydymo planas, kuris yra pagrįstas unikaliomis akių savybėmis.

GRĮŽTAMASIS RYŠYS

Ką sako pacientai

Konsultacija dėl lazerinės korekcijos

Mūsų klinika teikia išsamią diagnostiką ir medicininę pagalbą!

name
name

IDEALUS DERINYS:
Diagnostikos kompleksas „CRS-Master“ ir lazeris „MEL 90“

image
image
image