• PRESBYOND Laser Blended Vision
  lazerio procedūra

  Akimirka, kai pradėsite matyti gerai ir arti, ir toli.
  Būtent vardan to mes ir stengiamės.

 • PRESBYOND Laser Blended Vision
  lazerio procedūra

  Akimirka, kai pradėsite matyti gerai ir arti, ir toli.
  Būtent vardan to mes ir stengiamės.

 • PRESBYOND Laser Blended Vision
  lazerio procedūra

  Akimirka, kai pradėsite matyti gerai ir arti, ir toli.
  Būtent vardan to mes ir stengiamės.

 • PRESBYOND Laser Blended Vision
  lazerio procedūra

  Akimirka, kai pradėsite matyti gerai ir arti, ir toli.
  Būtent vardan to mes ir stengiamės.

shape

Technologija „PRESBYOND® Laser Blended Vision“

icon

Pagerina regėjimą ir veiksmingai kovoja su senatvine toliaregyste.

icon

Suteikia galimybę atsikratyti akinių derinant saugumą, operacijos tikslumą, pasiekiant geriausią regėjimą.

icon

Šiuo metu technologija „PRESBYOND Laser Blended Vision“ yra pasaulyje pirmaujanti su senėjimu susijusiais regėjimo pokyčiais kovojančių lazerio procedūrų tarpe.

icon

Technologija „PRESBYOND Laser Blended Vision“ puikiai tinka 40-60 metų amžiaus pacientams.

icon

Patogiai apjungia individualios lazerio procedūros planavimo komfortą ir puikius „Carl Zeiss“ lazerio rezultatus.

Konsultacijos dėl
lazerio procedūros

name
email
cell

Kontaktai:
Adresas: Elizabetes 75 – 2 aukštas, Ryga, Latvija

Registratūros numeris:
+370 68 621 838
Registratūros numeris (LV):
+371 20 016 968, +371 67 217 317
El. paštas: info@drsolomatinoakiucentras.lt

image

Tinka daugumai pacientų

Pagrindinė „PRESBYOND Laser Blended Vision“ metodo savybė yra tai, kad jam yra gauta įrodyta geresnė tolerancija nei įprastų regėjimo pablogėjimo dėl amžiaus gydymo metodų. Jis tinka iki 97%1 visų regėjimo pablogėjimo dėl amžiaus formų gydymui (palyginimui – kitos technologijos gydo 59–67%). Tai puikus regos koregavimo rezultatas tiek trumparegiams, tiek ir toliaregiams. Be to, metodas yra veiksmingas gydant astigmatizmą. „Presbyond“ metodas, tiesą sakant, turi daug didesnės sėkmės potencialą nei bet kuris kitas prilygstantis gydymas.

Konkurencinis pranašumas

„PRESBYOND Laser Blended Vision“ konkurencinis pranašumas „Carl Zeiss“ „MEL® 90“ lazerio ir diagnostikos įrenginio „CRS-Master“ dėka leidžia žymiai išplėsti tradicinių (padarytų „LASIK“ metodu) lazerio procedūrų ribas. Daugumai pacientų teigiamas poveikis yra tai, kad jie gali skaityti be akinių jau tą pačią dieną. Technologija „PRESBYOND Laser Blended Vision“ siūlo lemiamą konkurencinį pranašumą, lyginant su kitais senatvinio regėjimo pablogėjimo korekcijos metodais.

image
icon

Individualaus abiejų akių nustatymo dėka metodas „PRESBYOND Laser Blended Vision“ užtikrina puikų regėjimo ryškumą tiek trumparegiams, tiek ir toliaregiams. Skirtingai nuo įprastų regėjimo korekcijos metodų, „PRESBYOND Laser Blended Vision“ metodas užtikrina gerą regėjimą taip pat pereinamojoje zonoje.

icon

Metodas „PRESBYOND Laser Blended Vision“ – yra fiziologinis sprendimas, kuris puikiai tinka pacientams senatvinio regėjimo pablogėjimo korekcijai.

icon

Metodas „PRESBYOND Laser Blended Vision“ – yra patikrintas ir veiksmingas regėjimo korekcijos būdas, kuris tinka nuo -8,0 D iki +2,0 D regėjimo korekcijai, įskaitant pacientus su astigmatizmu iki -2,0 cyl.

image

Standartinės lazerio procedūros veikimo principas
(„monovizijos“ technologija)

Dažniausiai kai pacientui atsiranda problemos ir jis nemato gerai netoliese esančių objektų, stipresnė akis koreguojama taip, kad matytų maksimaliai ryškiai toli esančius objektus. Kita akis koreguojama taip, kad matytų arti esančius objektus, paliekant pacientui apie -3,0 D regėjimą. Tokiu būdu viena akis naudojama žiūrėti į tolį, o kita - skaityti. Galutinis rezultatas - paciento smegenys vienu metu turi apdoroti du skirtingo tikslumo atvaizdus. Moksliniai tyrimai parodė, kad tik apie 60 % pacientų įstengia sėkmingai apjungti abu atvaizdus ir pasiekti ryškų binokuliarinį regėjimą tiek arti, tiek ir toli. Po šios procedūros pacientams išlieka nekoreguotas skirtumas vidurinėje zonoje, vadinamojoje neryškiojoje zonoje. Be neryškaus atvaizdo, pacientui gali atsirasti ir kitų šalutinių poveikių, pavyzdžiui, kontrasto ir stereoskopinio regėjimo ryškumo sumažėjimas. Pacientams reikia daugiau laiko priprasti prie dviejų atvaizdų sujungimo į vieną. Įprasta monovizija yra kompromisų reikalaujantis korekcijos metodas, kuris daugeliui pacientų yra nepriimtinas.

image

Metodas „PRESBYOND Laser Blended Vision“

Naujas fiziologiškai optimizuotas lazerio procedūros metodas, kuriuo pasiekiami geriausi rezultatai, pacientams atliekant regėjimo senatvinio pablogėjimo korekciją. Panašiai kaip įprastos akių lazerio procedūros atveju, stipresnė akis koreguojama taip, kad matytų maksimaliai toli, o kita akis koreguojama, paliekant mažą minusą: iki -1,5 D. Tokios mikro monovizijos strategijos naudai dar daugiau kalba lemiamas skirtumas: abiejų akių gilumo pojūtis pagerėja. Ruošiantis lazerio procedūros programai, naudojama aukštos technologijos įranga, kuri padeda sužinoti delikačiausius akies optikos parametrus, įskaitant vadinamąjį bangos paviršių, ir juos koreguoti. Paprasčiau tariant, įrenginys nuskaito unikalų abiejų akių optinį „pėdsaką“, kuris, savo ruožtu, yra naudojamas ruošiantis regos koregavimo programai. Tokiu būdu metodas „PRESBYOND Laser Blended Vision“ yra visiškai individualus gydymo planas, kuris yra pagrįstas unikaliomis akių savybėmis, esamomis prieš operaciją, įskaitant su amžiumi susijusius pokyčius. Tai leidžia sukurti kiekvienam pacientui vadinamąją pereinamąją zoną, t. y. dviejų arti ir toli regos sukurti atvaizdai sujungiami į vieną.

GRĮŽTAMASIS RYŠYS

Ką sako pacientai

Konsultacija dėl lazerio procedūros

Mūsų klinika teikia išsamią diagnostiką ir medicininę pagalbą!

name
name

IDEALUS DERINYS:
Diagnostikos kompleksas „CRS-Master“ ir lazeris „MEL 90“

image
image
image