Blog

spalio 29, 2020

ReLEX SMILE: trečiosios kartos lazerinė regėjimo korekcija

Regos korekcijos lazeriu sparčiai tobulėja, o šiandien siūlomos technologijos yra tokios pažangios, kad leidžia pacientams atkurti regėjimą vos per kelias sekundes — be jokio skausmo ir rizikos. Aštrus matymas yra svarbus visiems, o daugeliui savo srities profesionalų regėjimas yra pagrindinis jų įrankis. Asmens saugumas, darbingumas ir gyvenimo kokybė priklauso nuo to, ar jo regėjimas bei akys yra geros būklės. Dr. Solomatino akių centras siūlo pažangiausią šiai dienai regėjimo korekcijos metodą — ReLEX SMILE — kuris yra tikslus, greitas ir net 80 procentų švelnesnis lyginant su bet kuriuo kitu regėjimo korekcijos metodu.

Kuo ReLEX SMILE skiriasi nuo LASIK ir PRK?

ReLEX SMILE, šiai dienai pažangiausia regėjimo korekcija lazeriu, atliekama naudojant Carl Zeiss VisuMax femtosekundinį lazerį. Šis metodas priklauso trečiajai lazerinės korekcijos kartai ir užtikrina didžiausią procedūros tikslumą, proceso saugumą ir patikimus rezultatus, net ir esant itin didelei trumparegystei ir astigmatizmui.

Tuo tarpu pirmosios kartos lazerinės korekcijos metodai (PRK, LASEK), kurių amžius yra daugiau negu 20 metų, yra ganėtinai skausmingi. Jų metu kur kas stipriau paveikiamas akies paviršius, šios korekcijos pasižymi keliomis kontraindikacijomis, o gijimo procesas, iki kol regėjimas visiškai stabilizuojasi, trunka 3-4 mėnesius.

Antrosios kartos lazerinės korekcijos metodas LASIK yra ne toks skausmingas, lyginant su PRK ir LASEK, nes jo metu sudaromas itin plonas ragenos „dangtelis“, kuris pašalinamas pačioje operacijos pradžioje, o pabaigoje grąžinamas į vietą. Naudojamas eksimerinis lazeris. Kitą dieną po šios korekcijos pacientas mato gerai, tačiau korekcijos metu atlikti veiksmai šiek tiek silpnina ragenos mechaninį stiprumą, todėl gijimo proceso metu negalima daryti tam tikrų dalykų — pvz. sportuoti, kilnoti sunkių daiktų ir kt.

Trečiosios kartos ReLEX SMILE metodas kardinaliai skiriasi nuo savo pirmtakų. Šis metodas naudoja ypač tikslų femtosekundinį lazerį, kurio pagalba ragenoje suformuojamas 2,5 milimetro storio „tunelis“. Taikant šį metodą, viršutiniai ragenos sluoksniai lieka visiškai nepažeisti ir nepakitę, o regėjimo pagerėjimas jaučiamas jau tą pačią dieną po korekcijos.

ReLEX SMILE korekcijos privalumai

ReLEX SMILE korekcijos metu lazerio pagalba atliekamas mikroskopinis ragenos pjūvis visiškai išlaiko ragenos stabilumą. Šis metodas tinka pacientams, kuriems nustatyta didelė akių traumų ir ragenos vožtuvų pasislinkimo rizika — profesionaliems sportininkams, kariškiams, boksininkams, narams ir kt.

Pagrindiniai šio metodo privalumai:

  • Vieno etapo procedūra;
  • Ragenos paviršius išlieka nepakitęs, o jo biomechaninis stabilumas nesikeičia;
  • Nervų galūnės, atsakingos už ašarų išsiskyrimo reguliavimą, yra maksimaliai išsaugotos, tad operacija neišprovokuojasausų akių sindromo vystymosi;
  • Nebūtina naudoti pjovimo įrankių ir mechaniškai atverti ragenos „dangtelio“;
  • Poveikis ragenai yra 80 procentųmažesnis negu naudojant LASIK ir Femto LASIK metodus;
  • Ragenos pjūvio ilgis Lasik metodu yra apie 20 mm, o ReLEx SMILE – tik 2,5 mm;
  • Kitą dieną po korekcijos galite plaukioti baseine, sportuoti sporto salėje, eiti į treniruotes ir gyventi visavertį gyvenimą;
  • Procedūros metu ar po jos nėra nepatogumų;
  • Visiškas regėjimo aštrumo stabilizavimasisįvyksta per 14 dienų;
  • Rizika pacientui yra minimali, nes femtosekundinio lazerio naudojimas užtikrina nuspėjamą ir patikimą rezultatą.

Kam tinka ReLEx SMILE metodas?

Šiuo metu ReLEx SMILE yra naudojamas kaip standartinis korekcijos metodas daugelyje pasaulio šalių. Dr. Solomatino akių klinikos gydytojai jau daugiau negu 20 metų specializuojasi regėjimo lazeriu korekcijoje, o nuo 2009 metų sėkmingai taiko novatoriškiausią ReLEx SMILE metodą. Pirmieji pacientai klinikoje, kuriems regėjimas buvo koreguotas naudojant ReLEx SMILE technologiją, buvo ištirti praėjus 10 metų po operacijos.

Dr. Solomatino akių klinikos chirurgai naudoja patikimus, pažangius ir labai tikslius lazerinius įrenginius iš Vokietijos ir JAV, kurie užtikrina geriausius rezultatus ir didžiausią saugumą pacientui.

Trečiosios kartos ReLEx SMILE regos korekcijos lazeriu privalumai yra akivaizdūs. Užsiregistruokite pas mūsų oftalmologus konsultacijai ar tyrimui jau šiandien ir sužinokite, kuris regos korekcijos lazeriu metodas yra tinkamiausias būtent jums!

Blogas
About maksims_dr15