Slapukai

Šioje interneto svetainėje yra naudojami slapukai.
Kas yra slapukai?
Slapukai – tai maži tekstinių duomenų failai, kurie automatiškai sukuriami Jums naršant interneto svetainėje ir yra saugomi Jūsų naudojamame kompiuteryje ar mobiliajame telefone. Kiekvieno kito apsilankymo metu, slapukas bus išsiųstas atgal į tą pačią ar kitą svetainę, kuri tą slapuką atpažins. Slapukai veikia kaip tam tikros svetainės atmintis, leidžianti atpažinti jūsų kompiuterį per kitus apsilankymus. Be to, slapukai gali prisiminti Jūsų nustatymus arba jų dėka svetainės naudojimas tampa patogesnis. Daugiau informacijos apie slapukus ir jų administravimą bei naudojimą rasite interneto svetainėje adresu www.aboutcookies.org.
Kaip mes naudojame slapukus?
Dr. Solomatino klinikos svetainė naudoja šiuos slapukus:

  • kad prisiminti, ar sutinkate su tuo, kad mes naudojame slapukus šioje svetainėje;
  • „Google“ žemėlapių slapukus apie žemėlapių naudojimą;
  • „Google Analytics“ slapukus;

Pateikiant Dr. Solomatini klinikos interneto svetainę, yra naudojami „Google Inc.“ programos „Google Analytics“ slapukai. „Google Analytics“ slapukų naudojimo tikslas yra padaryti svetainę geresne ir pritaikyti jos turinį prie vartotojo poreikių. Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ paslaugas rasite interneto svetainėje
http://www.google.com/analytics/terms/us.html.
Jeigu pageidaujate, kad interneto svetainė www.acucentrs.lv negautų informacijos apie Jūsų veiklą svetainėje, įjunkite programą „Google Analytics Opt-out Browser Add-on“(https://support.google.com/analytics/answer/181881). Ši programa susisiekia su „Google Analytics“ „JavaScript“ (ga.js) pagalba, kad parodytų, jog duomenų apie šios svetainės peržiūrėjimus „Google Analytics“ perduoti negalima.
Kaip slapukus išjungti?
Jeigu pageidaujate, galite slapukus valdyti ir ištrinti. Daugiau informacijos: aboutcookies.org. Galite ištrinti visus slapukus iš savo kompiuterio, taip pat galite daugumą naršyklių nustatyti taip, kad jūsų kompiuteryje slapukai nebūtų išsaugomi. Tokiu atveju turėsite interneto svetainę kiekvieną kartą, kai joje lankysitės, nustatyti rankiniu būdu, tačiau kai kurios paslaugos ir funkcijos gali joje nebeveikti.